Zadajte minimálne 3 znaky

Vypočuj si podcasty Po špičkách

Späť

S novou adresou prišiel aj nový projekt z dielne RDS Art Group – Po špičkách, podcast nielen o umení, v ktorom naša moderátorka Bibiana Ondrejková kladie niekedy naozaj otázky aj na telo našim hosťom. Nezabudli sme ani na deti a v našom portfóliu podcastov, ktoré postupne napĺňame ako knižnicu nájdeš aj rozhovory s deťmi z umeleckého života. 

Pozvanie do podcastu prijala úžasná speváčka Mária Čírová

„Vďačnosť je niečo, čo sa nesie mojím životom. Keď sa pozriem do zrkadla, pýtam sa, čo moja duša prišla odovzdať na tento svet. Na to aby sme to vedeli, je dôležité spoznať samého seba. Svoj vnútorný hlas počúvam veľmi intenzívne."

Celý podcast s Máriou si môžeš vypočuť na Spotify či Apple Podcasts. LINK nájdeš TU. 

ŠPECIÁLNY diel sme nahrali aj počas DOD s našimi návštevníkmi

Špeciálny deň si pýtal aj špeciálny podcast, preto sme vyspovedali hneď niekoľko našich hostí počas Dňa otvorených dverí. Medzi respondentami nechýbali Ivet Tkáčová, Michal EGO Straka či naši verní klienti. Ktoré hodiny majú najradšej, ako posúvajú svoje limity nielen v rámci tanca sa dozvieš v tomto diely online. LINK nájdeš TU. 

V čom spočíva šťastie našich detí a šťastie nás dospelých

Na tak dôležitú tému, akou je šťastie našich detí sa Biba porozprávala s Dianou Kosovou, ktorej učarovala psychológia. Dozviete sa, v čom spočíva šťastie našich detí a šťastie nás dospelých. Poodhalíme zákutia detskej duše. Čo je dôležité pri výučbe detí a ako ich formovať? Akú úlohu má motivácia? A ako je pri deťoch dôležitá komunikácia. Radosť vychádza zo srdca, z toho čo máme radi, avšak nikdy neprichádza bez prekonávania prekážok. Radosť je, keď dokážeme prekonať samého seba. LINK na vypočutie celého podcastu nájdeš TU. 

Aj pri množstve aktivít, ostávame stále deťmi

Aj pri množstve aktivít a vystúpení a z časti „dospeláckom“ živote, ostávajú stále deťmi. V detskom podcaste sme vyspovedali mladé hviezdy nielen z divadelných dosiek Amel Tkáčovú a Thaliu Kral. Akú umeleckú superschopnosť by si vybrali? Či majú na javisku trému? A čo by odkázali malým začínajúcim umelcom? Detské podcasty si môžeš nielen vypočuť TU ale aj pozrieť na YouTube.

Všetky podcasty nájdeš online na Spotify, Apple Podcast a detské diely aj na YouTube. Podcasty nahrávame v nahrávacom štúdiu VOX POPULI, ktoré sa nachádza priamo v Dome umenia na Laurinskej 14. Ak náhodou hľadáš aj ty priestor pre svoj podcast či iné reklamné spoty alebo voice-overy, tak nás neváhaj kontaktovať priamo na recepcia@rdsartgroup.sk 

Ak máš TIP, akého hosťa by sme určite mali osloviť a vyspovedať, tak nám tiež neváhaj napísať. Vidíme sa na Laurinskej 14 a počujeme na vyššie uvedených platformách. 

icon facebook icon instagram icon youtube