Zadajte minimálne 3 znaky

Workshop Muzikálového spevu

Späť

Alžbeta Bartošová patrí medzi známe herečky a speváčky, ktoré pôsobia na divadelných doskách či televíznych obrazovkách. Už začiatkom júna prinesie do Domu umenia workshop zameraný na muzikálový spev, s ktorým má bohaté skúsenosti.
Zaži v nedeľu 4. júna celodenný workshop, ktorý je rozdelený na teoretickú aj praktickú časť a získaj informácie, ktoré ti možno nepovedia ani v škole. POZOR KAPACITA workshopu je obmedzená na 7 účastníkov, preto neváhaj a zakúp si svoje miesto čím skôr.

Počas workshopu budeš s Betkou pracovať na dychovej opore, hlasových registroch (vrátane techniky belt), na interpretácii a výrazových prostriedkoch. Budeš hľadať svoj pravý hlas a dozvieš sa ako sa správne rozospievať. V rámci teoretickej časti sa porozprávate aj o tom, ako sa dobre pripraviť na konkurz a prečo je dôležitá práca na tvojom sebavedomí.

Workshop trvá od 9:30-16:30 (čas sa môže líšiť podľa počtu prihlásených) a prihlásiť sa môžeš prostredníctvom nášho rozvrhu TU. Cena za celodenný workshop je 120 €. Každý prihlásený účastník pošle do 21.05.2023 dve muzikálové piesne (vrátane hudobných podkladov), z ktorých mu bude následne vybraná jedna skladba. S tou bude počas workshopu pracovať. Je nevyhutné dokonale ovládať text piesne, ako aj melódiu. Najvhodnejšia bude skladba, ktorú nemáš ešte ospievanú. 

icon facebook icon instagram icon youtube