Zadajte minimálne 3 znaky

Z rozprávky až do muzikálu

Späť

Aj Muzikálová akadémia sa riadia našim claimom TIME TO PERFORM, a preto sa už v sobotu 12.teho novembra môžeš tešiť na koncert, kde vystúpia všetci žiaci spevu a herectva. Príď povzbudiť naše začínajúce hviezdy, ktoré majú ambície jedného dňa dobyť dosky, ktoré znamenajú svet. Koncert sa uskutoční o 17:00 v priestoroch Domu umenia, v eventovom priestore na 7-mom poschodí (sála Stage). 

Lektori si spolu so svojimi žiakmi pripravili bohatý program, v ktorom vystúpi až 40 speváckych a hereckých čísiel. Dramaturgiou programu chcú divákovi priblížiť ako sa vyvíja hudobný svet naprieč dospievaním. Každý z nás si pamätá to obdobie, keď bol dieťa a miloval pesničky ako Farbičky, čarbičky; Arabela či Bambuľka. Samostatnú kapitolu tvoria v našom vývoji kultové animované filmy, z ktorých pesničky si dodnes zaspieva rád aj dospelý. Presuň sa spolu s nami do rozprávky so skladbami z Frozen, Popolušky, Pocahontas, alebo obľúbenej Vaiany. Ako sme rástli, menili sa aj skladby, ktoré sa stávali našimi obľúbenými. Aj preto sa z detských pesničiek presunieme v programe na popové skladby či muzikál, ktorý je našou najväčšou vášňou a métou našich študentov. 

Jednotlivé spevácke vystúpenia budú dopĺňané hereckými vsuvkami, ktoré programu dodajú ten správny rytmus. Lístky na koncert si môžeš zakúpiť v deň koncertu priamo na recepcii na 4-tom poschodí. Cena vstupného je 5 eur.

Pre viac informácií sleduj naše sociálne siete @muzikalova.akademia_rds

icon facebook icon instagram icon youtube