Zadajte minimálne 3 znaky

Začiatok decembra bude patriť Christmas Show

Späť

Vianoce nám nie sú ukradnuté, a preto je naša Christmas Show po nútenej prestávke späť! V nedeľu 4. decembra o 18:00 vystúpia zložky Riverpark Dance School, The Wave, Souljam aj Muzikálová akadémia spoločne na jednom pódiu v Stars Auditorium za obchodným centrom Vivo, na Junáckej 10.

Pozývame ťa s nami prežiť nezabudnuteľný zážitok v podobe predstavenia, v ktorom sa môžeš tešiť na fúziu tanca, spevu aj herectva. Vystúpia deti našich kurzov, tanečné skupiny, hviezdy muzikálov, a priestor bude mať aj vášnivé Tango Argentino či Acro Yoga. 

Christmas Show je vždy plná detskej radosti z umenia a navodí ti predčasne dokonalú atmosféru Vianoc prirodzeným spôsobom. Na pódiu sme už mali malých aj veľkých Avatarov, Alicu v krajine zázrakov, a tentokrát sme sa rozhodli ti rozpovedať príbeh inšpirovaný známou vianočnou rozprávkou Grinch (Ako Grinch ukradol Vianoce). V scenári, ktorí pripravili Zuzka Hrvoľová a Jakub Vajda ti predstavíme príbeh, v ktorom sa stretávajú dobrý a zlý Grinch. Tí medzi sebou ako inak  „bojujú“, či si Vianoce zaslúžia, aby ich mal niekto rád. A ako to už v rozprávkach býva, ten dobrý sa snaží toho zlého odlákať zo zlých chodníkov a priviesť ho k láske a pochopeniu. 

Nechaj sa prekvapiť, ako sa podarí dobrému Grinchovi presvedčiť toho zlého, že Vianoce mu nemôžu byť ukradnuté. Vstupenky si môžeš zakúpiť priamo na recepcii RDS ART Group, na 4-tom poschodí. Cena vstupenky je 15 €.*  

Využi príležitosť a kúp si lístok do 20. novembra za cenu 13 €. Navyše sme si pripravili pre teba aj skupinovú zľavu, a preto pri kúpe 4-och lístkov, budeš mať 5-ty zdarma. Brány Stars Auditorium otvoríme už o 16:30 a čakať ťa bude aj ponuka drobných jedál na zahryznutie či vianočný punč.

Tešíme sa na teba. 

* Vstupenky sú na voľné sedenie. 

icon facebook icon instagram icon youtube