Zadajte minimálne 3 znaky

Tanec je pre Danielu hlavne zábava, vďaka ktorej celý život stretáva skvelých ľudí, ktorých to baví rovnako.

Daniela vyskúšala širokú škálu štýlov od klasiky cez street dance až po základy salsy. Najviac sa venovala hip hopu a contemporary - oba štýly zostali jej srdcovkami a rada sa ku nim vracia vždy, keď je na to príležitosť. Zároveňv klube, kde Daniela tancovala nabrala skúsenosti s vystupovaním na verejnosti pri rôznych eventoch, či ako komparz v televíznych show. V 15-tich rokoch objavila svet K-pop choreografií, ktoré ju tak nadchli, že sa pridala ku k-pop cover skupine v Bratislave, s ktorou fungovala 5 rokov.  Nezastavilo ju zranené koleno ani štúdium na vysokej škole v Brne. Práve naopak, vďaka štúdiu v zahraničí spoznala komunitu K-pop coveristov v Česku. Slovenská K-pop komunita môže Danielu poznať ako porotkyňu súťaží K-Pop World Festival a K-pop contest.

Tanec je pre Danielu hlavne zábava, vďaka ktorej celý život stretáva skvelých ľudí, ktorých to baví rovnako. Chcela by túto radosť šíriť tak, aby sa pri tanci každý cítil slobodný a akceptovaný a ukázať, že aj K-pop má svoje miesto vo svete tanca.

Prejsť k rezervácii

Motto: "Elevate every move, celebrate every groove."

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube