Zadajte minimálne 3 znaky

Spev je trať na celý život a taktiež aj pedagogická činnosť. Už na konzervatóriu do Davida jeho pedagógovia vkladali veľké nádeje a verili, že bude výborný učiteľ, a tak sa aj stalo. 

David ťa u nás v Muzikálovej akadémii s radosťou prevedie hodinami spevu. Pravidelne účinkuje v slovenských, ale aj českých a maďarských divadlách. Vášeň k umeniu bola silnejšia ako ekonomické zameranie, ktoré David študoval. A tak po úspešnom prijatí na Konzervatórium začal študovať operný a neskôr aj muzikálový spev. Už počas štúdia účinkoval v Slovenskom národnom divadle. Svoje vzdelanie rozšíril na Akadémii umení v Banskej Bystrici odbor vokálna interpretácia - muzikálový spev. Pravidelne hosťuje v divadle Nová scéna v Bratislave (Bedári, Jánošík, Turandot). Účinkoval aj v Divadle Jiřího Myrona v Ostrave. Vidieť ho môžeme aj na televíznych obrazovkách. Jeho posledný úspešný serialový projekt je Nemocnica, v ktorom si zahral postavu Viliama Wolfa. V júni 2022 vystúpil na medzinárodnom muzikálovom festivale (DIMF) v Južnej Kórei, a to s predstavením Turandot.

Nevládzeš? Pridaj! A presne tým sa riadi David. A nezabúdaj, že pridať musíš vždy s nadšením, preto, čo miluješ. U Davida je to spev a herectvo, a tak urobí svoje maximum, aby to tak bolo aj u teba. Uži si hodiny spevu u nás v Muzikálovej akadémii. 

 

Prejsť k rezervácii

Motto: "Nevládzeš?! Pridaj!"

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube