Aktuálne najúspešnejšia latino tanečnica na Slovensku ti na hodinách odovzdá nielen kopec tanečných vedomostí, no najmä neopísateľnú energiu. Ciť sa s Dee ako na Kube. 

Ak sa chceš cítiť na chvíľu ako v Brazílii či na Kube, pridaj sa na hodiny k našej svetovej Dee. Latino fit, Latino Tabata, Bachata, či Reggaeton alebo Salsa solo...výber je len na tebe. My s Dee ti môžeme zaručiť nespočítateľný temperament, kvalitné choreografie a v neposlednom rade radosť z tance na všetkých hodinách. Tak sa pridaj nech ťa už baví čokoľvek.

Moderná gymnastika, s ktorou Dee začínala svoju kariéru jej ukázala smer, ktorému sa chce venovať. Po boku Leona Bemba/CZ,Congo/ a skupiny Amigos objavili lásku k latinu. Vyštudovala Vysokú školu múzických umení, ktorú úspešne dokončila. Vďaka svojej jedinečnosti pôsobila vo svete a sprevádzala rôzne známe osobnosti po ich turné. Okrem mnohých komerčných projektov vyhrala aj prvé miesto na medzinárodnej súťaži v Barcelone. Zaujímavosťou je, že okrem lektorky, choreografky a tanečnice, pôsobí aj ako porotkyňa na reggaeton battle a súťažiach.Je zakladateľkou company Sangre Nueva /nová krv/, s ktorou na SR preslávili štýl reggaeton.

Podieľala san a projektoch ako Tanec snov, Let's Dance, Inkognito, ČS má talent či Teleráno. Učila a vystupovala na festivaloch a kongresoch v Nemecku, Taliansku, Rakúsku,UK/Londýn, Švajčiarsku, Poľsku, Ukraine, Maďarsku, Španielsku, Grécku, ale aj na Slovensku, či Českej Republike.

 

Prejsť k rezervácii

Motto: "Začni tam, kde si. Použi, čo máš. Rob, čo vieš."

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube