Zadajte minimálne 3 znaky

Barbora a František ťa s radosťou prevedú celým Slovenskom na kurze Ľudových tancov. Predstavia ti prostredníctvom tanca rozmanitosti našej krásnej kultúry.

Barbora a František vedú aj vlastný tanečný dom a spoločne pretancovali rôzne zaujímavé projekty.

Barborka vyštudovala Vysokú školu múzických umení, odbor pedagogika ľudového tanca. Pôsobila v súboroch ako DFS Vienok, u.s. či Lúčnica. O Barbore ste mohli počuť aj ako o jednej z organizátoriek známych folklórnych festivalov (Východná, Myjava…). Okrem učenia bola aj súčasťou odbornej poroty, a taktiež sa zúčastnila viacerých vedeckých podujatí. 

František vyštudoval taktiež Vysokú školu múzických umení v Bratislave, ako jeho manželka. Pôsobí nielen ako interpret a pedagóg na Slovensku, ale aj v zahraničí. Autorsky a režijne sa podielal na umeleckých projektoch ako napríklad Bratislavské hudobné slávnosti, Istropolitana a iné. Realizuje sa aj ako producent a dramaturg programov Tanečný dom, Nay tanečný dom. Nie je mu cudzia ani spolupráca s televíznou produkciou na TV Markíza. 

 

Prejsť k rezervácii
Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
20:00
K
Kurz

20:05 - 21:05

  • Morongovci

Utorok

K
Kurz

20:05 - 21:05

OH

Otvorená hodina

K

Kurz

W

Workshop

OH+

Otvorená hodina v trvaní 90 min a hodina nad 9 €

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube