Posuň svoju fyzickú kondíciu a mentálne zdravie na vyššiu úroveň s lektorkou Helenkou. Na hodinách Port De Bras dokonale zresetuješ hlavu, ale posilníš aj svaly. 

Od inštruktorky aerobicu až po Port De Bras a Pilates. Helenka je celoživotnou športovou inštruktorkou. Odkedy sa v roku 2010 rozlúčila s inštruktorstvom aerobicu, začala sa venovať pomalým skupinovým cvičeniam. Najviac jej učarovalo Port De Bras, ktoré, keď chcela cvičiť ho musela jednoducho začať precvičovať. Preto sa rozhodla svoje poslanie sústrediť do Port De Bras a Pilatesu. Helenka sa môže pochváliť najvyšším titulom Port De Bras Elite Trainer.  A tak nielen vďaka samotným hodinám, ale aj vďaka uznávanej inštruktorke odídeš z hodiny s parádnou „fyzičkou“ a pokojnou „mysličkou“.

Pre svoj odborný rast začala navštevovať aj súkromné hodiny klasického tanca, keďže cvičenie PortDeBras® je spojením klasického tanca, posilňovania a strečingu. Toto ju ešte viac motivovalo a svoje prípravy na hodiny podporila aj výcvikovým kurzom cvičenia Pilates u Renaty Sabongui a mnohých zahraničných lektorov. Najnovšie sa začala venovať aj Ashtanga Joge.

Motto: "Keď niečo miluješ, tak sa tomu venuj a výsledok sa dostaví.“ 

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
9:00
OH
OH

09:00 - 10:00

Pilates
  • Helenka
OH
OH

09:00 - 10:00

Pilates
  • Helenka
18:00
OH
OH

18:05 - 19:05

Port de Bras
  • Helenka

Utorok

OH
OH
Pilates

09:00 - 10:00

OH
OH
Port de Bras

18:05 - 19:05

Štvrtok

OH
OH
Pilates

09:00 - 10:00

OH

OH

K/OH

KURZ / OH

DH

Muzikálová Akadémia

DOH

OH - detská hodina

TS

TANEČNÉ SKUPINY

K

KURZ

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube