Zadajte minimálne 3 znaky

Posuň svoju fyzickú kondíciu a mentálne zdravie na vyššiu úroveň s lektorkou Helenkou. Na hodinách PortDeBras dokonale zresetuješ hlavu, ale posilníš aj svaly. 

Od inštruktorky aerobicu až po PortDeBras a Pilates. Helenka je celoživotnou športovou inštruktorkou. Odkedy sa v roku 2010 rozlúčila s inštruktorstvom aerobicu, začala sa venovať pomalým skupinovým cvičeniam. Najviac jej učarovalo PortDeBras, ktoré, keď chcela cvičiť ho musela jednoducho začať precvičovať. Preto sa rozhodla svoje poslanie sústrediť do PortDeBras a Pilatesu. Helenka sa môže pochváliť najvyšším titulom PortDeBras Elite Trainer.  A tak nielen vďaka samotným hodinám, ale aj vďaka uznávanej inštruktorke odídeš z hodiny s parádnou „fyzičkou“ a pokojnou „mysličkou“.

Pre svoj odborný rast začala navštevovať aj súkromné hodiny klasického tanca, keďže cvičenie PortDeBras® je spojením klasického tanca, posilňovania a strečingu. Toto ju ešte viac motivovalo a svoje prípravy na hodiny podporila aj výcvikovým kurzom cvičenia Pilates u Renaty Sabongui a mnohých zahraničných lektorov. Najnovšie sa začala venovať aj Ashtanga Joge.

Prejsť k rezervácii

Motto: "Keď niečo miluješ, tak sa tomu venuj a výsledok sa dostaví.“ 

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
19:00
OH
Otvorená hodina

19:10 - 20:10

  • Helenka

Utorok

OH
Otvorená hodina

19:10 - 20:10

OH

Otvorená hodina

K

Kurz

W

Workshop

OH+

Otvorená hodina v trvaní 90 min a hodina nad 9 €

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube