Zadajte minimálne 3 znaky

Janka je slovenská herečka, ktorá vyžaruje energie všade na okolo seba. Je držiteľkou prestížneho ocenenia Český lev za ženský herecký výkon. 

Janka vyštudovala VŠMU v Bratislave (1986 - 1990) a štúdiu herectva sa venovala tiež na muzikálovej škole vo Varšave. V roku 1994 získala Cenu LITY za najlepší herecký výkon roka, a to za postavu Ona v Apatii. Účinkovala  tiež napríklad v českom televíznom seriáli Strážce duší (2004), v nemeckom filme Gold, v rakúskom filme Exit 2, vo filme Karibik a v rozprávke Princezná a žobrák. Vďaka svojej úlohe v českom filme Děvčátko získala cenu Český lev. Pre Jankine herecké i spevácke kvality ju režiséri obsadzujú nielen doma, ale aj v zahraničí. V roku 2002 sa objavila v Luxemburgu v opere Contenporain TÉTE – TÉTE. Janku môžeš vidieť aj na divadelných doskách v Bratislave. V divadle WEST, vynikajúco stvárnila postavu Edith Piaf, na Novej scéne účinkovala v Plese v hoteli Savoy, či v muzikáli Krysař, a tiež v Divadle Astorka/Korzo´90, kde hrala v inscenáciách, Jakub a Viktorka, 4 x Nie či Apatia.

Prejsť k rezervácii
Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
17:00
K
Kurz

17:00 - 18:30

  • Jana

Pondelok

K
Kurz

17:00 - 18:30

OH

Otvorená hodina

K

Kurz

W

Workshop

OH+

Otvorená hodina v trvaní 90 min a hodina nad 9 €

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube