Zadajte minimálne 3 znaky

Herec a muzikálový spevák, ktorý má s divadelnými doskami bohaté skúsenosti. U nás vedie hodiny herectva v Muzikálovej akadémii. 

Herec a muzikálový spevák Maťo Hudec spolupracoval s divadlami DPOH, Astorka Korzo 90, Aréna, Divadlo A.ha, Ludus, Istropolis, Theatro Wüstenrot, Divadlo Nová scéna, DAB v Nitre. Zahral si tiež v Bábkovom divadle na Rázcestí v Banskej Bystrici, Bábkovom divadle v Žiline, DJZ v Prešove, Mestskom divadle v Brne, Hybernii v Prahe či Heineken Tower Stage-i. Len nedávno si zahral jednu z hlavných postáv v známom muzikáli School of Rock, ktorý režíroval Janko Ďurovčík. V r. 2000-2002 pôsobil v Austrálii, kde sa stal členom štátnej opery. V divadle stvárnil tiež titulnú postavu v muzikáli Bedári. Natočil 16 filmov či TV inscenácií, a tiež účinkoval v epizódnych postavách seriálov: Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák, V mene zákona, Aféry a Rádio. Martin je známa postava rôznych muzikálov. Účinkoval v Umrieť pre krásu- Tiberge, Evanjelium o Márii- Ježiš, Kráľ Dávid- Kráľ Dávid, Krysař- Štepán, Mníšky 2, Rocky Horror Show, Vlasy- Woof, Kleopatra- Rúfius, Traja mušketieri- Rochefort, Vlasy, Golem, West Side Story- dotoho, diesel, František z Assisi- Čierny rytier, Ôsmy svetadiel- viacrola, Pomáda- Vince Fontaine. V r. 2009 dostal cenu Literárneho fondu za postavu Čierneho rytiera v muzikáli František z Assisi. V muzikáli Rómeo a Júlia na doskách Divadla Nová scéna stvárňoval postavu Tybalta.

Prejsť k rezervácii

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube