Zbaľ si outfit na cvičenie a o ostatné sa postará Mishel na hodine Bootyfull. Na tréningoch si spolu s ňou spevníš všetky dôležité svaly, ktoré by mali ostať pevné a zdravo vyzerajúce. 

Mishel tancuje od malička, prešla si rôznymi tanečnými štýlmi, no nakoniec zostala pri fitness trénerstve. Vo svojej profesii sa neustále vzdeláva a absolvuje množstvo workshopov. Mishel bola vďaka tanečnej kariére súčasťou mnohých zaujímavých a zvučných projektov či koncertov. Taktiež sprevádzala nielen slovenských (Dara Rolins, Moja Reč, PHS...), ale aj zahraničných (Black Eyed Peas, Sean Paul, Fugees) autorov po turné. Energická tanečníčka a zároveň fitness trénerka ťa nabije energiou a vďaka výbornej zostave cvikov ti pomôže spevniť tvoje telo na maximum. 

Zaujímavosťou je, že Mishel patrila medzi prvých lektorov v RDS, taktiež bola choreografkou a tanečníčkou RDS company. Okrem tréningov bola koordinátorkou workshopov so svetovou tanečnou elitou. 

 

Motto: "Makaj na 100% a dosiahneš maximum.“ 

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18:00
OH
OH

18:10 - 19:10

Bootyful
  • Misi
19:00
OH
OH

19:15 - 20:15

Bootyful
  • Misi

Utorok

OH
OH
Bootyful

19:15 - 20:15

Nedeľa

OH
OH
Bootyful

18:10 - 19:10

OH

OH

K/OH

KURZ / OH

DH

Muzikálová Akadémia

DOH

OH - detská hodina

TS

TANEČNÉ SKUPINY

K

KURZ

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube