Zadajte minimálne 3 znaky

Zbaľ si outfit na cvičenie a o ostatné sa postará Mishel na hodine Bootyfull. Na tréningoch si spolu s ňou spevníš všetky dôležité svaly, ktoré by mali ostať pevné a zdravo vyzerajúce. 

Mishel tancuje od malička, prešla si rôznymi tanečnými štýlmi, no nakoniec zostala pri fitness trénerstve. Vo svojej profesii sa neustále vzdeláva a absolvuje množstvo workshopov. Mishel bola vďaka tanečnej kariére súčasťou mnohých zaujímavých a zvučných projektov či koncertov. Taktiež sprevádzala nielen slovenských (Dara Rolins, Moja Reč, PHS...), ale aj zahraničných (Black Eyed Peas, Sean Paul, Fugees) autorov po turné. Energická tanečníčka a zároveň fitness trénerka ťa nabije energiou a vďaka výbornej zostave cvikov ti pomôže spevniť tvoje telo na maximum. 

Zaujímavosťou je, že Mishel patrila medzi prvých lektorov v RDS, taktiež bola choreografkou a tanečníčkou RDS company. Okrem tréningov bola koordinátorkou workshopov so svetovou tanečnou elitou. 

 

Prejsť k rezervácii

Motto: "Makaj na 100% a dosiahneš maximum.“ 

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18:00
OH
Otvorená hodina

18:05 - 19:05

  • Misi

Utorok

OH
Otvorená hodina

18:05 - 19:05

OH

Otvorená hodina

K

Kurz

W

Workshop

OH+

Otvorená hodina v trvaní 90 min a hodina nad 9 €

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube