Zadajte minimálne 3 znaky

Zakladateľka Muzikálovej akadémie, pedagogička spevu a operná speváčka. Pôvodne učiť spev ani nemala v pláne. Raz však zastupovala jednu hodinu a všetko sa zmenilo.

Učila na ZUŠ Hálková, cirkevnom a aj štátnom konzervatóriu. Dva roky učila na Akadémii umenia v Banskej Bystrici. Za svoj najväčší úspech vidí úspechy svojich študentov, ktorých je veru neúrekom nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Rada spomína na skúsenosť s legendárnym režisérom Jožkom Bednárikom. Podieľala sa na desiatkach úžasných predstavení ako napríklad Dracula, Rocky Horror show, Princ a Večernica či Rómeo a Júlia. Jej portfólio je naozaj široké. Riadi sa mottom nikoho neuraz a rozdávaj šťastie, a presne taká je Mirka nielen v súkromí, ale aj v profesnom živote. S radosťou a láskou k spevu odovzdáva svoje bohaté skúsenosti ďalším svojim študentom. Okrem skúseností a kvalitnej techniky spevu však každý dostane poriadnu dávku šťastia a radosti, nielen zo spevu, ale aj seba samého. Mirka je jednoducho chodiaca energia, ktorá z nej srší na každom rohu. Hodiny s Mirkou musíš jednoducho milovať. 

Prejsť k rezervácii

Motto: "Nikoho neuraz!"

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube