Nielen vášeň k tancu ich spojila. Manželia Monika a Matúš ťa naučia u nás s láskou tanečný štýl Hustle. Párový tanec, ktorý sa hodí na každý druh dobrej párty. 

Matúš sa celú jednu dekádu svojho života venoval acrobatickému rock’n rollu. Vďaka jeho tvrdej práci a vášni k tancu sa stal aj 3-násobným majstrom sveta v juniorských formáciách. Moniku si počas jej tanečnej kariéry najviac získala sloboda hip hopovej kultúry. Získala mnoho zručností vo viacerých streetdance štýloch (hiphop, locking, waacking, vogue, house). Celý svoj život sa v oblasti tanca neustále vzdeláva a získava poznatky nielen zo slovenskej scény, ale aj zo zahraničia. 

Nakoniec našli najväčšiu vášeň v párovom tanci Hustle, ktorý je známy aj pod pojmom social dance. Skúsenosti zbierali v USA, Anglicku či Európe, aby mohli po návrate domov budovať Hustle komunitu u nás na Slovensku. Najväčšiu radosť im robí to, že prostredníctvom tohto tanca dokážu spájať ľudí, s cieľom robiť niečo prospešné nielen pre svoje telo, ale aj dušu. Nauč sa spolu s ními choreografie ťa, s ktorými na každej párty môžeš ovládnuť tanečný parket naplno. 

Motto: "Knowledge is the key."

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube