Zadajte minimálne 3 znaky

Nielen vášeň k tancu ich spojila. Manželia Monika a Matúš ťa naučia u nás s láskou tanečný štýl Hustle. Párový tanec, ktorý sa hodí na každý druh dobrej párty. 

Matúš sa celú jednu dekádu svojho života venoval acrobatickému rock’n rollu. Vďaka jeho tvrdej práci a vášni k tancu sa stal aj 3-násobným majstrom sveta v juniorských formáciách. Moniku si počas jej tanečnej kariéry najviac získala sloboda hip hopovej kultúry. Získala mnoho zručností vo viacerých streetdance štýloch (hiphop, locking, waacking, vogue, house). Celý svoj život sa v oblasti tanca neustále vzdeláva a získava poznatky nielen zo slovenskej scény, ale aj zo zahraničia. 

Nakoniec našli najväčšiu vášeň v párovom tanci Hustle, ktorý vznikol počas disko éry v 70. rokoch v kluboch v NYC. Skúsenosti zbierali v USA, Anglicku či Európe, aby mohli po návrate domov budovať Hustle komunitu u nás na Slovensku. Najväčšiu radosť im robí to, že prostredníctvom tohto tanca dokážu spájať ľudí, s cieľom robiť niečo prospešné nielen pre svoje telo, ale aj dušu. Nauč sa spolu s nimi princípy vedenia rozhovoru tancom, s ktorými na každej párty ovládneš tanečný parket naplno.

Prejsť k rezervácii

Motto: "Knowledge is the key."

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18:00
K
Kurz

18:30 - 20:05

  • Monika a Matúš
19:00
OH
Otvorená hodina

19:35 - 20:05

  • Monika a Matúš

Štvrtok

K
Kurz

18:30 - 20:05

OH
Otvorená hodina

19:35 - 20:05

OH

Otvorená hodina

K

Kurz

W

Workshop

OH+

Otvorená hodina v trvaní 90 min a hodina nad 9 €

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube