Zadajte minimálne 3 znaky

Oľga je odborníčkou na klasický tanec a našim tanečníčkam The Wave pomáha zdokonaliť sa v technike. Zatancovala si v rôznych klasických dielach a učila na prestížnych svetových školách. 

Oľga má vyštudovaný balet a ako tanečníčku si ju diváci mohli vychutnať na rôznych miestach po svete, keďže tancovala klasický repertoár divadla napríklad v Nemecku, Portugalsku, Španielsku, Francúzsku či Anglicku. Zatancovala si v predstaveniach ako Labutie jazero, Giselle, Don Quijote, Tisíc a jedna noc, Spartacus či Luskáčik. Ako tanečníčka nastúpila aj na dosky Ruského národného baletného divadla a vycestovala do USA, Číny či Austrálie s repertoárom Labutie jazero, Rómeo a Júlia, Šípková Ruženka či Luskáčik. Okrem tancu sa Oľga venuje aj výučbe. Vyučovala hodiny klasického tanca na choreografickej škole Vadima Pisareva a bola vedúcou baletnej školy v Belgorode. Ako trénerka pôsobila v Ukrajinskom reprezentačnom tíme, kde vytvárala choreografické zostavy v rytmickej gymnastike.  

Prejsť k rezervácii

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube