Zadajte minimálne 3 znaky

Miluje hip hop a naučí ho milovať aj teba. Taká je naša úžasná Sofia, nielen lektorka otvorených hodín, ale aj hlavná choreografka našej tanečnej hip hopovej skupiny Souljam.

Hip-Hop, disco, moderna, ľudovky, tieto všetky štýly si počas svojej kariéry vyskúšala lektorka a trénerka Sofia. Okúsila aj svet súťaží, takže presne vie, aké je to pripraviť skupinu na súťaž. Najviac ju to však ťahalo k hip hopu, a preto sa rozvíjala v tanečnej skupine Hip Hop Fakulta u Lady Mel a Johnyho Perfekta, kde po ich boku okúsila mnoho vystupení/battlov so slovenskými i zahraničnými artistami. Na tanec sa pozerá aj cez umenie a vie ako v tebe vybudovať lásku k pohybu na každej hodine. 

Rozvíjaj svoj pohybový slovník spolu so Sofi, ktorá sa venovala rôznym streetdanceovým štýlom, cez poppin, house, waacking, vogue, až po jej vlastný osobitý štýl, ktorý zažiješ práve na jej hodinách. V hip hopovej skupine Souljam sa riadi heslom: najväčši úspech je predávať lásku k tancu a hudbe deťom a rozvíjať ju v nich.

Prejsť k rezervácii

Motto: "Bejby nebude sedět v koutě."

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
19:00
OH
Otvorená hodina

19:15 - 20:15

  • Sofia

Pondelok

OH
Otvorená hodina

19:15 - 20:15

OH

Otvorená hodina

K

Kurz

W

Workshop

OH+

Otvorená hodina v trvaní 90 min a hodina nad 9 €

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube