Zadajte minimálne 3 znaky

Podľa slov Táni sa spievať dokáže naučiť každý. Jej hodiny ťa o tom presvedčia a spev budeš milovať viac ako doteraz. Navštív hodiny v Muzikálovej akadémii a presvedč sa o tom na vlastné uši. 

Na hodinách spevu s Táňou sa pozrieš na technickú, ale aj výrazovú stránku prejavu a naučíš sa ako vyjadriť svoje pocity spevom. Spevu spolu s herectvom sa venuje už od útleho detstva či už v rôznych muzikáloch pre deti a mládež, no jej hlavným zameraním je sólový spev, kde  účinkovala v rôznych produkciách a koncertoch či už po Slovensku alebo v zahraničí. Medzi veľké úspechy radí aj účasť vo finále medzinárodnej speváckej súťaže Elizabeth Házy, kategória muzikálový spev. Svoje štúdium začala na Konzervatóriu v Bratislave a momentálne v štúdiu pokračuje na VŠMU. Okrem spevu a herectvu sa venuje aj hre na husliach či hre na klavíri, a preto ak máš aj ty ambíciu spievať a zároveň sa sprevádzať na hudobnom nástroji si na správnej adrese.  

Prejsť k rezervácii

Motto: „Hudba je vesmír v ktorom je dovolené všetko."

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube