Zadajte minimálne 3 znaky

Nahrávacie štúdio

VOX POPULI

Ak hľadáš nahrávacie štúdio, kde má rezonovať tvoj vybraný hlas, štúdio Vox populi je to pravé miesto pre teba. Ide o profesionálne, vysokokvalitné a špecializované nahrávacie štúdio, ktoré sa nachádza v Dome umenia RDS ART Group na Laurinskej 14. Zameriavame sa na nahrávanie aj postprodukciu.

 

Ponor sa s nami do kreatívneho prostredia Domu umenia a daj svojim projektom nový rozmer. Radi ti pripravíme cenovú ponuku podľa tvojho zadania. Stačí, keď sa nám ozveš na email studio@rdsartgroup.sk 

 

Spevy, voice overy: nahrávanie a postprodukcia

Podcasty: nahrávanie a postprodukcia

Mixáž: mix audio stôp

Hlasová databáza: vlastná databáza hlasov

NAHRÁVANIE A POSTPRODUKCIA

Či už ide o spevy, nahrávanie audiokníh, dabovanie alebo voice overy do reklám, rôznych videí alebo aplikácií, hravo ti pomôžeme s nahraním materiálu aj následnou postprodukciou. (editovanie + mixáž)

V prípade, že zadávateľ nemôže byť prítomný na nahrávaní, vieme zabezpečiť online prenos, vďaka čomu projekt nestratí svojho režiséra a môžeš ho riadiť odkiaľkoľvek. 

PODCASTY

Využi možnosť nahrávať obľúbený audio formát súčasnosti v príjemnom prostredí so špičkovým vybavením. Pri nahrávaní ti bude k dispozícii náš audio inžinier, ktorý je zodpovedný aj za následnú postprodukciu tvojho podcastu a odovzdáva ti finálny produkt pripravený na streamovacie služby. Minimálna dĺžka prenájmu za účelom nahrávania podcastu je 30 minút. Ak sa rozhodneš, môžeš využiť naše útulné a moderné priestory aj na natočenie videopodcastu vo vlastnej réžii. 

OBJAV TALENT DO SVOJHO PROJEKTU

Milujeme hľadať dokonalý hlas, s výškou a intonáciou, ktorú naši klienti potrebujú. Práve preto u nás nájdeš aj hlasovú databázu detí a dospelých, z ktorých si môžeš vybrať ten správny hlas do tvojho projektu. Ak máš záujem byť súčasťou našej hlasovej databázy, napíš nám a príď sa ukázať do nášho štúdia. 

Kontaktovať štúdio

MIXÁŽ

V tom množstve zvukových stôp, ktoré spoločne v štúdiu nahráme je potrebné nájsť balans. Práve tento pojem nám vie priblížiť, čo si pod mixážou môžeme predstaviť. Nastavenie hlasitosti, základné ošetrovanie stôp ekvalizérom, kompresormi, automatizácie, kreatívne efekty, „dablovačky“ či dôležitá farba zvuku. Na toto všetko dohliada zvukový inžiniér, ktorý je prítomný počas nahrávania a je zodpovedný aj za samotnú mixáž. Ak potrebuješ len upraviť dialógy či editovať svoju skladbu, radi ti pomôžeme aj s týmto zadaním. Využi možnosť zvukovej postprodukcie pod dohľadom profesionálneho zvukového inžiniera v našom štúdiu. 

NA KVALITE ZÁLEŽÍ

Disponujeme profesionálnym vybavením pre nahrávanie, mixáž a zvukovú postprodukciu. 

 

Mikrofóny: 2x Neumann U87Ai, 4X Shure SM58

Kompresor: Vertigo Sound - VSC3

Pre-Amplifier: 4X SSL Alpha Channel

Mixpult: Yamaha DM1000

 

Dohodni si svoju obhliadku, kde ti radi ukážeme celé štúdio a preberieme s tebou tvoje požiadavky. 

RDS Art Group

Vyber si miesto pre seba či svoj event 

Prenájom priestorov

ČO JE SÚČASŤOU TVOJEJ REZERVÁCIE

Všetko závisí od toho, čo klient potrebuje. Každému však ponúkame kvalitne vybavené štúdio s profesionálnom technikou a individuálnym prístupom. V cene je zahrnutý skúsený audio inžinier, ktorý je klientovi k dispozícii od začiatku spolupráce a pomáha mu nastaviť si celkové zadanie, ako aj cenovú ponuku.

Radi ti pripravíme cenovú ponuku podľa tvojho zadania. Stačí nám napísať email na studio@rdsartgroup.sk alebo nás kontaktovať telefonicky na čísle +421 910 336 019. 

Kontaktovať štúdio
icon facebook icon instagram icon youtube