Zadajte minimálne 3 znaky

Čo zažiješ v Dome umenia do konca februára

Späť

Každý mesiac sa snažíme prinášať do Domu umenia rôzne workshopy, kde sa zameriavame či už na tanec, cvičenie alebo regeneráciu. Aj keď je február najkratším mesiacom, pripravili sme si pre teba množstvo zaujímavých aktivít. Pozrime sa preto spoločne, čo nás čaká v Dome umenia do konca februára.

K-POP DAY, 18.2.

Zažite kórejskú kultúru na vlastnej koži v Dome umenia. Pripravili sme si pre vás špeciálny K-POP Day. Čaká na vás celodenný program pozostávajúci z tanečných workshopov, prednášky, performance showcase a jamu na záver večera. Celý deň vyvrcholí “K-POP SHOWCASE,” kde sa predstaví jedna z najznámejších a najlepších cover skupín pôsobiacich na Slovensku, ako aj hosťovská performerská skupina z Rakúska.
Po nadupaných vystúpeniach nás čaká hodinový “K-POP RANDOM DANCE,” kde si spoločne všetci zatancujeme na rôzne pesničky a zažijeme príjemnú, uvoľnenú tanečnú atmosféru.

Celý program K-POP day nájdete TU

Box s Rony Paradeiserom, 26.2.

Zamakajte si ako MMA zápasník a užite si boxerský workshop s Ronym, zápasníkom z OKTAGON MMA. Rony nám už 26. februára ukáže, aká je disciplína v ringu dôležitá. Pripraví vám tréning, pri ktorom si zamakáte, ako pravý zápasník. Box je umenie, ktoré má svoje miesto aj v Dome umenia. Počet miest na SUNDAY SESSION je LIMITOVANÝ, tak si neváhajte spraviť registráciu už teraz.  

Prihláste sa na Box s Ronym TU

Doprajte si masáž so zľavou 25%

Doprajte svojmu telu všetko, čo si zaslúži. K pravidelnému pohybu neodmysliteľne patrí regenerácia, a tak si v Dome umenia môžete vychutnať aj masáž podľa svojho gusta. Teraz dokonca so zľavou 25% až do konca februára.
Rezervujte si čas pre seba prostredníctvom našej recepcie 48 hodín vopred osobne, na čísle +421 910 373 373 alebo recepcia@rdsartgroup.sk

Viac informácií o masážach v Dome umenia nájdete TU.

Sprav si čas iba pre seba a príď si k nám vychutnať radosť z pohybu či regenerácie. 

icon facebook icon instagram icon youtube