Zadajte minimálne 3 znaky

Žijeme tancom aj cvičením 

Riverpark Dance School, jedna zo zložiek umeleckého zoskupenia RDS ART Group, ti ponúka širokú škálu tanečných hodín, cvičení, yogy či boxu. V rozvrhu nájdeš otvorené hodiny, ako aj pravidelné kurzy, vďaka ktorým vieš systematicky na sebe pracovať. V našej ponuke myslíme aj na tých najmenších a budujeme u nich vzťah k umeniu už od 2 rokov. Vyskúšaj či ti viac sadne napríklad contemporary, balet, salsa, bachata, hip hop, heels, waacking, či iné tanečné hodiny, alebo si skôr typ, ktorému uľahodí kardio, box, kruhový tréningy, pilates alebo yoga.

Zobraziť ponuku

Členstvo
už od 69 € mesačne!

V RDS máme tanečné hodiny a cvičenia pre celú rodinu aj kamarátov. Tanec aj cvičenie si však zaslúži pravidelnosť. U nás si môžeš vybrať. V ponuke máme na výber mesačné alebo trojmesačné členstvo či 10 vstupovú permanentku. Zakúpiť si môžeš aj jednorazový vstup na otvorenú tanečnú hodinu alebo cvičenie za 9 €. (platný cenník od 01.09.2023)

Kúpiť členstvo alebo permanentku
Vyše 30 tanečných štýlov a cvičení
Hodiny pre deti aj dospelých
Kvalifikovaní taneční lektori
Čisté a moderné priestory

Tanečné kurzy pre deti

V detských kurzoch sa deti naučia milovať tanec rovnako ako my. V ponuke sa zameriavame na hodiny Tanečnej prípravy (4-7 rokov BEG a INT), kde deti získavajú pohybovú zručnosť a osvojujú si správne držanie tela, Balet BEG a INT (5-8 rokov), Jazz Basic (9-11 rokov), Modern Jazz (12-16 rokov) alebo hip hopové hodiny Street Dance (6-10 rokov). Tanec už však nie je jediná aktivita, ktorú u nás deti v podobe kurzov nájdu. Vďaka fúzii s Muzikálovou akadémiou môžu u nás vyskúšať štúdium herectva, spevu a tanca dokopy. Pre viac informácii kontaktuj našu recepciu.

Vybrať kurz

Kurzy pre dospelých

Pre tých, ktorí majú záujem sa jednému tancu venovať pravidelne a užívať si ten pocit z progresu, máme aj ponuku tanečných kurzov pre dospelých. Vybrať si môžeš Balet (úroveň BEG alebo INT), párový spoločenský tanec Hustle, ktorý vznikol v 70-tych rokoch v kluboch v NYC (úroveň BEG) alebo sa v tanci môžeš vrátiť k našim koreňom a vybrať si Ľudové tance plné rytmiky, temperamentu a estetiky.

Vybrať kurz
Tanec a cvičenie pre deti aj dospelých
Yoga v Dome umenia
Tanečné eventy
Snívaj s RDS - predstavenie detských tanečných kurzov

Užívaj si cvičenie po svojom

Ak sa ti žiada cvičiť sám alebo s tvojim osobným trénerom, aj to ti radi u nás splníme. Sála He, ako workoutová sála, slúži pre všetkých milovníkov cvičenia, ktorí sa chcú venovať pohybu po svojom. Je vybavená bežiacimi pásmi, air bike-mi, stacionárnym bicyklom či boxerskými mechmi. Nájdeš tam samozrejme aj rôzne činky, jednoručky, závažia, kettlebell či iné pomôcky. Sále He je teda vhodná na cvičenie s vlastnou váhou, jemnou záťažou či kardio tréning. Využívať ju môžeš sám alebo s osobným trénerom, mimo našich hodín v rozvrhu, kedy môže patriť sála iba tebe.

Rezervuj si svoj termín prostredníctvom našej recepcie, a príď si k nám vychutnať radosť z pohybu. Cena za 60 min prenájmu je 7 €. V našej ponuke máme aj osobných trénerov, vďaka čomu môžeš cvičiť pod odborným dohľadom. Naučíš sa ako cvičiť efektívne, pravidelne, a pritom s radosťou. Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a s výberom toho správneho, ti radi pomôžeme. Zaži osobný tréning v gyme za 35 € na hodinu. Pre viac informácií kontaktuj našu recepciu. 

Kontaktovať recepciu

Špičkoví lektori na svetovej úrovni

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie

Štýlové priestory
na prenájom

Riešite prenájom priestorov na konferenciu, workshop, reklamu alebo event? Urobte to vo veľkom štýle. V našich priestoroch vám ponúkame nezameniteľnú atmosféru a profesionálne služby. K dispozícii máme aj profesionálne nahrávacie štúdio Vox Populi, kde si môžete nahrať voice over, skladbu či podcast. 

Zistiť viac

ZOSTAŇME 

V KONTAKTE

icon facebook icon instagram icon youtube