Prenájom priestorov

Každý si u nás
nájde svoj priestor

Umelecký dom RDS Art Group ponúka veľa možností na zaujímavé eventy, tanečné workshopy a tanečné battle, športové podujatia, televízne projekty, videoklipy známych umelcov, módne prehliadky či vernisáže, ale aj firemné konferencie a prednášky. Rozmanitosť farieb a pestrosť materiálov dáva tomuto miestu priestor na kreatívne vyžitie a tvorivosť pre objektív fotografa. Veríme, že sa toto miesto v centre Bratislavy stane domovom nejedného kreatívca, tanečníka alebo akéhokoľvek človeka, ktorý chce realizovať svoje sny.

Prenajať priestor

Súkromné večierky

Tanečné eventy

Konferencie

Vystúpenia aj nahrávacie štúdio

Tematicky ladené sály
s krásnym výhľadom

Každá zo sál má svoje zameranie a je určená na tanec, yogu či silové a kondičné tréningy. Priestranná yogová sála „Atlas“ ponúka priestor na relax, kde sa budete vedieť uvoľniť a načerpať sily. V zadnej časti sa nachádza masážna kója so sprchou. Interiér zložený z drevených prvkov dotvára nezameniteľnú atmosféru. Baletná sála je ladená do čistých bielych farieb so zrkadlami a farebným klavírom. Jej povrch tvorí biely baletizol, ktorý zapadá do celého konceptu ženského princípu. Ďalšie dve sály vás upútajú farebnými neónovými stenami a stropom, v kombinácii s čiernou farbou a drevenými parketami. V každej sále je ozvučenie. Sály si viete prenajať na hodinu, pol dňa alebo celý deň. Možnosti a voľné termíny s vami radi prejdeme. Stačí ak nám napíšete na booking@rdsartgroup.sk alebo vyplníte formulár nižšie.

Eventový priestor

s galériou

Súčasťou umeleckého domu je aj priestranný eventový priestor s galériou. Vysoký industriálny strop dáva možnosť tu zorganizovať podujatie akéhokoľvek tipu. Disponuje veľkou sálou so zrkadlami a hnedým baletizolom. V zadnej časti sa nachádza zázemie. Galéria s balkónom po celom obvode je miestom ako stvoreným na vernisáž s pekným výhľadom pre divákov prípadne catering. Na bočnej strane je balkón s výhľadom na bratislavský hrad a historické centrum. Po obvode je zabezpečené odvetrávanie a v zadnej časti sociálne zariadenia. Kapacita sály s galériou je 300 ľudí.  

 

Gym – workoutová sála

Okrem tanečných sál ponúka RDS Art Group aj workoutovú miestnosť so zmäkčeným povrchom, kde si viete pohodlne zacvičiť a dostať sa do formy. Priestor je vybavený boxovacími mechmi, činkami, kardio strojmi ale taktiež ponúka veľa možností na cvičenie s vlastnou váhou či skupinové tréningy. 

Ak máte záujem o prenájom workoutovej sály, informujte sa prosím na našej recepcii prostredníctvom e-mailu recepcia@rdsartgroup.sk

 

 

Prenajať
priestory

Newsletter
odoberajte nás

icon facebook icon instagram icon youtube