Zadajte minimálne 3 znaky

Prenájom priestorov

Každý si u nás
nájde svoj priestor

Dom umenia RDS Art Group ponúka veľa možností na zaujímavé eventy, tanečné workshopy a battle, športové podujatia, televízne projekty, videoklipy známych umelcov, módne prehliadky či vernisáže, ale aj firemné konferencie, teambuildingy a prednášky. Rozmanitosť farieb a pestrosť materiálov dáva tomuto miestu priestor na kreatívne vyžitie a tvorivosť pre objektív fotografa. Veríme, že sa toto miesto v centre Bratislavy stane domovom nejedného kreatívca, tanečníka alebo akéhokoľvek človeka, ktorý chce realizovať svoje sny.

Prenajať priestor Chcem sa prejsť po Dome umenia

Súkromné oslavy

Tanečné a športové eventy

Konferencie

Vystúpenia

Tematicky ladené sály

Každá zo sál má svoje zameranie a je určená na tanec, yogu či silové a kondičné tréningy. Priestranná yogová sála „Atlas“ ponúka priestor na relax, kde sa budete vedieť uvoľniť a načerpať sily. V zadnej časti sa nachádza masážna kója so sprchou. Interiér zložený z drevených prvkov dotvára nezameniteľnú atmosféru. Baletná sála je ladená do čistých bielych farieb so zrkadlami a farebným klavírom. Jej povrch tvorí biely baletizol, ktorý zapadá do celého konceptu ženského princípu. Ďalšie dve sály vás upútajú farebnými neónovými stenami a stropom, v kombinácii s čiernou farbou a drevenými parketami. V každej sále je ozvučenie. Sály si viete prenajať na hodinu, pol dňa alebo celý deň. Možnosti a voľné termíny s vami radi prejdeme. Stačí ak nám napíšete na booking@rdsartgroup.sk alebo vyplníte formulár nižšie.

Eventový priestor
s galériou

Na najvyššom poschodí nájdeš priestranný eventový priestor s galériou. Vysoký industriálny strop dáva možnosť tu zorganizovať podujatie akéhokoľvek tipu. Disponuje veľkou sálou so zrkadlami a hnedým baletizolom. V zadnej časti sa nachádza zázemie. Galéria s balkónom po celom obvode je miestom ako stvoreným na vernisáž, prípadne catering. Na bočnej strane je balkón s výhľadom na bratislavský hrad a historické centrum. Po obvode je zabezpečené odvetrávanie a v zadnej časti sociálne zariadenia. Kapacita sály s galériou je 300 ľudí.  

 

RDS Art Group
Oslava narodenín
Live Premena 2022
Live Kids s Janym Landlom
Gumení chlapci - 40 rokov
Prehliadka po Dome umenia
Nahrávacie štúdio Vox Populi

Teambuildingy

Nahrávacie štúdio

PR eventy

Fotenia, nakrúcania

Nahrávacie štúdio
Vox Populi 

Ponor sa s nami do kreatívneho prostredia Domu umenia RDS Art Group aj vďaka nášmu nahrávaciemu štúdiu. Ide o profesionálne, vysokokvalitné a špecializované nahrávacie štúdio, kde sa zameriavame na nahrávanie, hudobnú produkciu a postprodukciu. Sme pripravení poskytnúť služby reklamným agentúram, umelcom, moderátorom, ako aj bežným ľuďom, ktorí majú ambície svoje projekty posunúť na vyšší level. V prípade záujmu, napíš na studio@rdsartgroup.sk a radi sa pozrieme spoločne na tvoje zadanie. 

Viac o Nahrávacom štúdiu

Gym – workoutová sála

Okrem tanečných sál ponúka Dom umenia RDS Art Group aj workoutovú miestnosť so zmäkčeným povrchom, kde si viete pohodlne zacvičiť a dostať sa do formy. Sála He, ako workoutová sála, je vybavená bežiacimi pásmi, air bike-mi, stacionárnym bicyklom či boxerskými mechmi. Nájdeš tam samozrejme aj rôzne činky, jednoručky, závažia, kettlebell či iné pomôcky. Využívať ju môžeš sám alebo s osobným trénerom, mimo našich hodín v rozvrhu, kedy môže patriť sála iba tebe. Cena za 60 min prenájmu je 7 €. V prípade záujmu, kontaktuj našu recepciu prostredníctvom e-mailu recepcia@rdsartgroup.sk

 

 

Vybehni z kancelárie
za zážitkami

Zaži s kolegami teambuilding, na ktorý budeš ešte dlho spomínať. Radi ti v našom Dome umenia pomôžeme pripraviť aktivity podľa tvojich predstáv. V rámci programu môžeš u nás zažiť energiu tanečných hodín, box, yogu či dopriať si masáž. S kolegami si tiež môžeš vyskúšať výškovú akrobaciu, kde si s noblesou zalietaš na šáloch. Vďaka nahrávaciemu štúdiu sa premeňte na dabingových hercov alebo naspievajte firemnú hymnu či obľúbenú skladbu. Zabaviť sa môžete aj pri silent disco, kde sa každý naladí na svoju vlnu. Dom umenia RDS ART Group sa stane pre teba miestom, kde zabudneš na pracovné povinnosti a zažiješ s kolegami množstvo zábavy. V prípade záujmu nám napíš na booking@rdsartgroup.sk 

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie

Prenajať
priestory

Newsletter
odoberajte nás

icon facebook icon instagram icon youtube