Zadajte minimálne 3 znaky

Idol Week - týždeň plný tanca a inšpirácie

Späť

V prvej polovici júla sa v Dome umenia môžeš tešiť na týždeň intenzívneho tancovania a skvelej atmosféry. Čaká na teba Idol Week - dance camp plný tanečného štýlu K-POP. 

Čo je “Idol Week”?

Idol Week je 5-dňový tanečný event, ktorý sa uskutoční od 10.7. do 14.7.2023 priamo v priestoroch RDS Art Group na Laurínskej 14. Každý deň sa začína pohybovou lekciou od 16:00 a zakončuje sa poslednou o 21:00. Koncept tejto tanečnej akcie spočíva v intenzívnych tréningoch, ktoré schopnostne pripravia tanečníkov všetkých vekových kategórií podobne ako sa pripravujú Idoli v Kórei. Ako vyzeral K-POP DAY, ktorý sa v našich priestoroch konal začiatkom februára si pozri v nasledujúcom videu. 

Čo všetko s nami zažiješ

Na akcii Idol Week sa stretneš so štýlom K-Pop a dokonale spoznáš čo všetko v sebe ukrýva kórejská kultúra. Vyber si IDOL WEEK tanečný camp za 90 €. Každý deň s nami zažiješ 3 intenzívne K-POP lekcie, pri ktorých sa ti vystriedajú špičkoví lektori. 

S kým sa u nás stretneš?

Počas tohto eventu sa stretneš s rôznymi lektormi z domácej scény, ako aj špeciálnymi hosťami zo zahraničia, ktorí sa budú striedať na fixných tanečných lekciách. Koho môžeš očakávať počas tohto týždňa?

MAX LEITNER🇦🇹
Profesionálny tanečník z Rakúska, momentálne pôsobiaci v tanečnej skupine United, ktorá je známa niekoľkonásobnými výhrami vo svetoznámej tanečnej súťaži DanceStar. Pôsobí aj ako coverista vo Viedni, jeho zázemie tvoria primárne pouličné štýly, popri ktorých funguje aj ako lektor.

OLEG KNYAZEV🇸🇰
Lektor K-POPu, Commercials a aj iných tanečných štýlov pôsobiaci v RDS ART GROUP. Vyučovaniu tanca sa venuje už viac rokov, učil aj v tanečnej škole City Dance, ako aj rôznych K-POP cover skupinách. Spolupracuje s kórejskou ambasádou a reprezentuje šírenie kórejskej tanečnej kultúry na Slovensku. Pôsobí aj ako porotca na KWF a pracuje v neziskovej organizácii K-LIFE SLOVAKIA.

Ceny

Cena za celý K-POP dance camp je 90 € a môžeš si ho zakúpiť priamo z rozvrhu. 

Špeciálne bonusy:
Trikrát do týždňa na teba čakajú aj extra prekvapenia v podaní tanečných vystúpení, party či dôležitých spätných väzieb od choreografov. V pondelok ťa bude čakať hodina “Feedbacks,” kedy si môžeš vypočuť spätnú väzbu od všetkých lektorov, ktorí sa vyskytnú na evente. V stredu ťa čaká hodina “Showcase,” kde vystúpia tie najlepšie K-Pop Cover skupiny na Slovensku, no môžeš sa tešiť aj na špeciálnu hosťovskú skupinu z Rakúska. V piatok si vychutnáš “Jam,” kde ťa čaká K-Pop Random Dance, popri ktorom ťa bude sprevádzať aj DJ Noona.

Bližšie info sa môžeš dozvedieť aj na open classoch K-Popu od nášho lektora Olega. 

icon facebook icon instagram icon youtube