Zadajte minimálne 3 znaky

Konkurz do tanečnej skupiny The Wave

Späť

Ak máš doma dieťa, ktoré sa stále hýbe a miluje hudbu, neváhaj a príďte sa ukázať 28. mája do Domu umenia. V rámci Dňa otvorených dverí bude prebiehať aj konkurz do našich tanečných skupín The Wave a Souljam. Do skupiny The Wave hľadáme najmenších členov, ktorí budú tancovať v kategórii MINI, kde chodia detičky vo veku 4-6 rokov (rok 2017-2019). Konkurz bude prebiehať v čase 16:00-17:00, kedy sa tešíme na všetkých malých tanečníkov na najväčšej sále Stage na 7-mom poschodí. Nezabudni sa prosím vopred prihlásiť emailom na thewave@rdsartgroup.sk a zašli nám nasledovné informácie: Meno a priezvisko dieťaťa, dátum narodenia, fotka a kontakt rodiča.

Na tréningoch deti lektorky naučia choreografie, v ktorých nebude chýbať moderný či jazzový tanec. V týchto tanečných štýloch skupina súťaží na domácich aj zahraničných súťažiach. The Wave je však tanečná skupina, kde to žije tancom aj mimo tréningov. Členovia majú voľný vstup na ktorúkoľvek otvorenú hodinu z ponuky Riverpark Dance School a rovnako sa môžu rozvíjať aj v Muzikálovej akadémii. K tancu tak môžu pridať aj spev či herectvo. Každý rok organizujeme v Dome umenia aj rôzne workshopy so známymi zahraničnými či domácimi choreografmi. Deti u nás čaká rodinná atmosféra plná podpory a záujmu rozvíjať ich talenty.

Príbeh skupiny The Wave 

Na začiatku boli tri dievčatká, ktoré milovali tanec a chceli sa mu venovať naplno. Založili tak skupinu Lollipops, ktorá sa začala ihneď rozrastať. Dnes u nás žije tancom vyše 100 detí vo všetkých vekových kategóriách, ktoré súťažia so skupinou doma aj v zahraničí, alebo vystupujú v divadle či na rôznych eventoch. Už však nie sú viac krehké lízatká Lollipops, pretože naskočili na vlnu tvrdej driny a vznikla tak skupina The Wave by RDS ART Group. 

icon facebook icon instagram icon youtube