Zadajte minimálne 3 znaky

Prázdniny v Dome umenia

Späť

Spolu s jesenným obdobím prichádza aj obľúbené obdobie jesenných prázdnin. Naše brány Domu umenia budú preto v dňoch od 28. októbra do 1. novembra (vrátane) zatvorené. Na všetkých malých aj veľkých nadšencov pohybu, spevu či herectva sa tešíme už 2. novembra. 

Pozri si tipy, ako môžeš čas využiť efektívne, aj keď sme zatvorení. 

1. ZACVIČ SI S JULOM 

Julo vedie v Dome umenia obľúbené hodiny boxu pre verejnosť. Pokračuj vo svojej rutine a nevynechaj dôležitý čas pre seba. Sleduj video, kde ti Julo ukáže zopár cvikov, ktoré si môžeš opakovať, kým nebudeš mať najbližšiu hodinu boxu v Dome umenia. Každý cvik odporúčame robiť minútu (všetky cviky robíme za sebou, ideálne bez prestávky) a po jednom kole si spravíme krátku pauzu. Opakovať sériu cvikov môžeš 3-5x podľa vlastnej preferencie. Zacvič si spolu s Julom, nech si kdekoľvek a uži si to naplno.

2. PODCASTY PO ŠPIČKÁCH  zaujímavé rozhovory nielen o umení

Veríme, že nie je pre teba novinkou, že v Dome umenia tvoríme aj vlastné podcasty Po špičkách. Ak ťa prázdninové obdobie láka skôr pod perinu alebo máš rád dlhšie prechádzky, spríjemni si čas vypočutím rozhovorov so zaujímavými hosťami nielen z umeleckého prostredia. Ako novinku ti prinášame PO ŠPIČKÁCH, ŠPECIÁL s Dianou Kosovou a Bibianou Ondrejkovou, kde sa budú pravidelne Dia s Bibou venovať rôznorodým témam, týkajúcich sa detskej psychológie, výkonnosti, ale aj správnej komunikácie, nielen medzi dieťaťom a rodičom, ale aj trénerom. 

3. NAVAR SI SPOLU S NAŠIM LEKTOROM

Tento rok ti prinášame každý mesiac novinky v podobe otvorených hodín, kurzov, lektorov či workshopov. To však nie je všetko, čo sme si pre teba pripravili. Už čoskoro sa môžeš tešiť na spustenie predaja nášho vlastného Diára TIME TO PERFORM na rok 2024. V diári okrem iného nájdeš každý mesiac obľúbené recepty našich lektorov, podľa ktorých si vieš doma pripraviť zdravé a chutné jedlo. 

Ako malý teaser ti prinášame recept Indický dhal na slovenský spôsob od našej lektorky Angie, ktorá vedie v Dome umenia hodiny Strong&Fit. Buď fit a silný aj vďaka kvalitnej strave, ktorú si navaríš z kvalitných surovín.  

Diár TIME TO PERFORM sa pre teba stane dokonalým spoločníkom. Každý mesiac ťa čaká jeden hlavný cieľ, vďaka ktorému si vytvoríš vlastnú sebareflexiu a spoznáš samého seba. Po každom týždni si budeš odpovedať na otázky, za čo si vďačný, čo ti robí radosť, čo si urobil pre druhého či iní pre teba. Diár tiež dopĺňajú citáty a fotografie skupín The Wave, Souljam, Muzikálovej akadémie či Slovenského divadla tanca. Na konci diára nájdeš priestor pre svoj osobný rozvrh hodín v Dome umenia. Nezabudni sledovať naše sociálne siete a novinky na webe, kde sa dozvieš, kedy spúšťame predaj. 

 

 

icon facebook icon instagram icon youtube