Zadajte minimálne 3 znaky

Rozhýbme Dom umenia naplno

Späť

Každý mesiac sa ti snažíme do Domu umenia prinášať rôzne workshopy, vďaka ktorým obohatíš svoj pohybový slovník alebo si poriadne zamakáš. Najbližšie sa už vo februári a v marci môžeš tešiť na tanečné workshopy, ale aj full Body Workout s Luciou Mokráňovou. 

Február bude patriť tancu

Vo februári nás na Laurinskej čakajú tri tanečné eventy, ktoré by si nemal zmeškať. 

17. februára sa môžeš tešiť už na tretiu edíciu K-POP day, kde ťa čakajú domáci aj zahraniční lektori, ktorí ti priblížia kórejskú kultúru prostredníctvom tanečného štýlu K-POP. Nenechaj nič na náhodu a zakúp si svoje miesto na workshope ešte dnes. Viac informácií o evente nájdeš TU.  

18. februára bude v Dome umenia horúco. Tanečný parket ovládne Joris s partnerkou Eliškou z Let's  Dance, ktorí ťa pozývajú na latino workshop Feel the movement plný latinsko-amerických tancov. Ak si úplný začiatočník, vôbec nevadí. Na workshope sa dozvieš všetko potrebné na to, aby si úspešne odštartoval svoje novoročné predsavzatie - stať sa hviezdou tanečného parketu. Viac o workshope si prečítaš TU

25. februára k nám zavíta tanečník, choreograf a lektor z Madridu Mario Glez, ktorý sa s nami podelí o jeho zahraničné skúsenosti a predvedie ti dych vyrážajúcu contemporary variačku, ktorú sa spolu s Mariom naučíš. Tentokrát sa môžeš tešiť na contemporary, ktoré bude veselé a rytmické, a to aj vďaka funky rytmom. Workshop Contemporary Fusion si môžeš zakúpiť TU. Feel the movement je určený pre jednotlivcov, prísť v páre nie je podmienkou. 

Marec, daj cvičeniu hore palec

9. marca bude patriť fitneske Lucii Mokráňovej a jej full BODY WORKOUTU. Príď si poriadne zamakať v sobotu ráno a naštartuj sa na maximum. Obtiažnosť tréningu bude určená aj pre začiatočníkov, ktorí chcú začať cvičiť, ale aj pokročilých, ktorí cvičia pravidelne.

Tento workshop je jednoducho určený pre všetkých, ktorí chcú zatočiť s kilogramami. Zakúp si svoje miesto na workshope TU

icon facebook icon instagram icon youtube