Zadajte minimálne 3 znaky

Spoznaj tanečníkov, ktorých stretneš na Core Dance Camp

Späť

Viac ako len tanečný camp zameraný na choreografie. Core Dance Camp bol vždy o tom, že tanec je doslova srdcovou záležitosťou. Predstavujeme ti tanečných lektorov tohtoročnej piatej edície. So sebou prinášajú jedinečné možnosti a perspektívy pre tanečnú komunitu strednej Európy. Dúfame, že ťa tu uvidíme a pomôžeš nám Core urobiť svetovým! Na dva júlové dni (20.-21.7.2024) sa tanečníci z celého sveta zídu v Bratislave na tanečný víkend plný spojenia, inšpirácie a samozrejme, tanca! Spoločne budeme súčasťou celosvetovej tanečnej komunity. A to priamo tu, v RDS ART Group na Laurinskej 14.

Lilly Leithner (IG: @lillyleithner) je profesionálna tanečnica a tanečná lektorka, ktorá pôsobila takmer desaťročie v USA. Jej životopis je splneným snom a zoznamom želaní každého tanečníka. Tancovala s hviezdami ako Jason DeRulo, Chris Brown, Nicki Minaj, Ariana Grande. Jej vášňou je podporovať mladých začínajúcich tanečníkov a dať im úprimný prehľad o tom, čomu čelia profesionálni tanečníci v tomto odvetví.

Ďalšou lektorkou, na ktorú sa môžeš právom tešiť, je Slovenka - Kristína Tukan (IG: @kristinatukan). Profesionálna umelkyňa, tanečnica a choreografka, ktorá momentálne žije v Prahe a je súčasťou „Core rodiny“ od samotného začiatku. Jej rukopis využíva fúzie rôznych tanečných štýlov a pohybov. Ona proste má štýl - autentický, úprimný a kreatívny, ktorý je vďaka svojej originalite žiadaný pred kamerami aj na pódiách, na turné a vystúpeniach. Kristína ako kreatívna duša má jedinečný pohľad a cenné rady pre tanečníkov a umelcov v stredoeurópskej komunite.

Simon Šinka (IG: @simon_sinka) je mladý tanečník, choreograf a tanečný lektor zo Slovenska. Jeho jedinečný štýl hip-hopu sa stal novým pohľadom na tento žáner. Trénoval a viedol tanečné lekcie po celej Európe vrátane Nemecka, Rakúska, Čiech i v Los Angeles. Má na svojom konte spoluprácu s mnohými značkami vrátane Adidas a televízie. Keďže trénoval a učil v L.A., má znalosti pre mladších tanečníkov, ktorí túžia kráčať podobným smerom ako on v budúcnosti.

Bryan Rone (IG: @bryskizee) je tanečník, choreograf, pohybový mentor a kreatívny riaditeľ z Los Angeles. Keďže žil a pracoval v Európe, je nadšený tanečnými komunitami v strednej Európe a je hrdý na to, že môže spájať tanečníkov z celého sveta. Jeho prácu bolo možné vidieť vo viacerých reklamách, TV a naživo na veľkých pódiách, napríklad pre Olympijské hry, The Voice (USA), Halsey, JOJ TV (Slovensko), RDS Company, Eurovíziu, Rickyho Martina, Adama Lamberta, Nike, Converse, Mercedes Benz a mnohých ďalších.

Neváhaj a rezervuj si svoje miesto už teraz TU. Tešíme sa na všetkých. 

icon facebook icon instagram icon youtube