Zadajte minimálne 3 znaky

Staň sa členom Souljam skupiny

Späť

Souljam by RDS ART Group je hip hopová tanečná skupina, ktorá najviac miluje pouličné tanečné štýly ako hip hop, house, poppin či lockin, no v ich choreografiách vidíš aj prvky Vogue alebo Waackingu. Od svojho vzniku vytvorili rodinu, kde je už momentálne vyše 40 detí a dospelých, ktorí každý týždeň makajú na sebe a svojom pohybe. 

Cool kids, ako ich prezývame, sa však chcú teraz rozrásť o nových členov a stať sa ním môžeš aj ty! Už 5. septembra (pondelok) v čase od 15:30-19:00 prebehne na Laurinskej 14 nábor pod vedením špičkových lektorov, ktorí na sálu vždy prinesú dobrú energiu a kvalitné kroky. 

“Sme Souljam, ale môžeme byť aj tvoja Soulmate. Chceme podporiť tých, čo chcú na sebe makať. (Sofia Ravasová, lektorka skupiny Souljam

Ak si myslíš, že si príliš mladý alebo naopak starý, to ťa trápiť nemusí. Souljam je tu pre všetky vekové kategórie. Nájdeš tu zložku DVK (detská veková kategória), kde sú deti vo veku do 12 rokov, JVK (juniorská veková kategória) s deťmi vo veku 13-17 rokov a HVK (hlavná veková kategória), kde môžeš byť členom aj keď máš už za sebou tri vysoké školy. Okrem toho sú tanečníci rozdelení do A a B skupiny podľa ich úrovne, pričom A skupina má o jeden tréning za týždeň naviac. 💪🏻

Máš skvelú príležitosť pozrieť sa na to, ako prebiehajú naše hodiny, opýtať sa lektorov na všetko čo ťa zaujíma, zamilovať sa do našich priestorov a rovno sa aj prihlásiť. Dozvieš sa tiež množstvo benefitov, ktoré ťa u nás čakujú. :) Teraz ťa trošku “vyhajpujeme”.  Členovia skupiny Souljam majú VŠETKY OTVORENÉ HODINY z ponuky Riverpark Dance School zadarmo. Je teda len na teba ako to využiješ a čo z toho ako tanečník vyťažíš.

Ako hovorí naša Sofka (manažérka a lektorka skupiny) “bejby nebudě sedět v koutě” a myslí tým pokojne aj teba! Tak neseď v pondelok 5.septembra v kúte a prídi na 5.te poschodie do Big Soul sály a ukáž nám čo skrýva tvoja dušička. Čaká na teba program s DJ-om a aj malé občerstvenie. 

Viac o tanečnej skupine a banefitoch pre jej členov sa dočítaš tu: https://www.rdsartgroup.sk/tanecna-skupina-souljam

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube