Zadajte minimálne 3 znaky

Staň sa dabingovou hviezdou

Späť

Zapíš sa a príď si vyskúšať, aké je to dabovať rozprávku, film či seriál. V stredu 24. a 31. januára bude v Dome umenia prebiehať nábor do dabingových kurzov a zároveň budeme evidovať hlasy do našej hlasovej databázy, ktorej môžeš byť súčasťou. Na veku nezáleží. Či si dieťa alebo dospelý, predregistruj sa mailom na recepcia@rdsartgroup.sk a príď v stredu v čase od 16-18:00 na Laurinskú 14.

Nauč sa základy dabingovej práce pod profesionálnym vedením dabingového režiséra a herca Ivana Lacu. Jeho hlas či režisérsku prácu môžeš poznať z filmov a seriálov ako: Autá, Spievaj 2, Leví kráľ, Mulan, Coco, Nemo, Kobra 11 a ďalšie. 

Na kurzoch Škola dabingu popracuješ na svojej artikulácii, hlasovom prejave a vyskúšaš si prácu s mikrofónom. Zaži množstvo zábavy a nauč sa spolu s nami rôzne artikulačné a rezonančné cvičenia, vďaka ktorým si dokonale rozcvičíš ústa, ktoré sú ako inak základným nástrojom pre každého dabléra. Naším cieľom je deti v kurze naučiť ako sa správne rozcvičiť, ako pracovať s intonáciou, dychom a samotným textom. 

V ponuke nájdeš kurzy: 

Či už ťa láka zvedavosť alebo túžba stať sa vďaka svojmu hlasu tvojou obľúbenou postavou, prihlás sa na náš kurz Škola dabingu. Tešíme sa na teba a nezabúdaj - spoznáme sa po hlase. 

Pre firmy tu máme v ponuke aj dabingové teambuildingy, kde sa s kolegami v štúdiu zaručene zabavíš. Nadabovať si môžete spoločne obľúbenú scénku zo seriálu, filmu či si nahrať svoju vlastnú firemnú skladbu. Pre viac informácií napíšte na studio@rdsartgroup.sk. 

icon facebook icon instagram icon youtube