Zadajte minimálne 3 znaky

Staň sa súčasťou Souljam skupiny

Späť

Souljam je tanečná hip hopová skupina, ktorá miluje pouličné štýly a naučí každého vnímať tanec komplexne po všetkých jeho stránkach. Staň sa súčasťou komunity, kde sú deti aj dospelí, ktorí milujú tanec a chcú v ňom napredovať. Naši špičkoví lektori ti na hodiny prinesú množstvo energie a dobrej nálady, ktorá ťa neopustí ani po tréningu. 

Príď sa ukázať v pondelok 4. septembra v čase od 15:30-19:00 na tréning a ukáž nám čo sa v tebe skrýva. Na veku nezáleží. Zápis bude prebiehať na 5. poschodí v Dome umenia na Laurinskej 14. 

Členovia Souljam skupiny sú rozdelení podľa vekových kategórií na: detská veková kategória (do 12 rokov), juniorská veková kategória (od 13-16 rokov) a hlavná veková kategória (od 17 rokov). Okrem veku delíme členov aj na začiatočníkov a pokročilých, aby každý vnímal možnosť napredovať a zároveň mal čo najindividuálnejší prístup. Začiatočníci trénujú 3x do týždňa a pokročilí tanečníci majú o jeden tréning viac. Klubové členské je 85€/mesiac pre pokročilých a 65€/mesiac pre začiatočníkov. 

Zaži so skupinou Souljam množstvo eventov, či zaujímavých projektov a získaj benefity, ktoré ti členstvo prináša. Viac o skupine sa dočítaš TU. Pre viac info o zápise napíš na souljam@rdsartgroup.sk. 

icon facebook icon instagram icon youtube