Zadajte minimálne 3 znaky

Stray Kids - K-Pop Christmas v RDS ART Group

Späť

Zaži nezameniteľnú atmosféru Vianoc v Dome umenia. V spolupráci s Kdreams sme pre všetkých fanúšikov a tanečníkov, ktorí majú radi aktuálne trendy K-Popu pripravili jedinečnú udalosť Stray Kids - K-Pop Christmas. Súčasťou bude vianočná nálada, veľa tanca a smiechu a zároveň aj veľa K-Popových albumov, ktoré si budeš môcť exkluzívne zakúpiť medzi prvými na Slovensku! Prvú hodinu ťa bude čakať špeciálna choreografia od tanečnej skupiny krOWN, ktorú prvýkrát ukážu verejnosti a nebude chýbať ani možnosť sa ju naučiť. Následne ťa čaká open class, kde bude Oleg učiť choreografiu LALALALA od Stray Kids a poslednú hodinu zavŕši K-Pop Random Dance s DJ Noonou, ktorého diskografia bude plná vianočných K-Pop songov, Stray Kids choreografií, ako aj tých najnovších hitov zo scény.

ROZVRH

18:00 - 19:00 - krOWN Choreografia
19:00 - 20:00 - Stray Kids - LALALALA Choreografia
20:00 - 21:00 - K-Pop Random Dance afterparty w/ DJ Noona

Počas celého eventu si môžeš zakúpiť exkluzívne veci priamo z Kórei, originálne darčeky ale aj K-pop albumy, ktoré sprostredkuje obchod Kdreams, pričom veľa z nich budú prvýkrát dostupné priamo na Slovensku. Súčasťou celého eventu budú Kdreams organizovať aj tombolu, pri ktorej môžeš súťažiť o skvelé ceny! A samozrejme nebude chýbať ani malé vianočné občerstvenie.

 "Vianočná udalosť bude slúžiť ako skvelé zavŕšenie celého roka plného úspešných eventov, ktoré som mal možnosť organizovať, alo aj naladenie sa na atmosféru Vianoc, ktoré sú pred nami," pýtali sme sa Olega, lektora K-POPu a tanečnej skupiny krOWN. "Aj keď nás čakajú prázdniny, práce je stále dosť! Už teraz máme veľa plánov na ďalší rok, veľa zahraničných hostí, zaujímavé aktivity pre tanečníkov ako aj nové udalosti pre K-Pop scénu na Slovensku.”

Cena za celý event je 20€. Vstupenku si môžeš zakúpiť TU alebo na recepcii RDS Art Group. Počet miest je limitovaný.

icon facebook icon instagram icon youtube