Zadajte minimálne 3 znaky

V rytme Valentína: Tip na darček, ktorý poteší každú polovičku

Späť

Blíži sa deň lásky a milých prekvapení, a tak sme si pripravili pre teba pár tipov, čo by mohlo potešiť tvoju polovičku. Osláv tento rok Valentín vo veľkom štýle s darčekmi plnými umenia, pohybu a nezabudnuteľných zážitkov. 

🎤 Nahraj svoj love song 

Prekvap svoju lásku niečím osobnejším. Nahraj jej u nás v štúdiu vašu obľúbenú skladbu spolu s tvojim venovaním. Takýto darček je zaručene originálnym vyznaním lásky, ktorý poteší každú ženu, ale aj chlapa. Nahrajte skladbu aj vo dvojici a vytvorte si tak duet, na ktorý nezabudnete. 
Pre viac informácií napíš na studio@rdsartgroup.sk

🩰💪 Členstvo v Dome umenia

Daruj blízkemu radosť z pohybu v podobe mesačného členstva v RDS ART Group. Vychutnávaj si každý deň tanec a cvičenie na otvorených hodinách s kvalifikovanými lektormi. Viac podrobností nájdeš na našom e-shope

🌿 Klasická masáž a maderoterapia 

Čas pre seba je dôležitý, a to platí aj vo vzťahoch. Venuj na Valentína svojej polovičke masáž, počas ktorej sa môže dokonale zrelaxovať a dopriať svojmu telu a mysli zaslúžený oddych od každodenných povinností. Na výber máme v ponuke darčekový poukaz na klasickú masáž alebo maderoterapiu, ktorá stimuluje lymfatický obeh v tele a redukuje celulitídu. 

👗 Novinky v Dance shope na Laurinskej 

Každú ženu poteší kvalitný kúsok oblečenia, ktorý si môže vystaviť v šatníku. Preto v našom Dance shope na recepcii nájdeš zaujímavé a štýlové kúsky, vďaka ktorým budeš na každom tréningu žiariť ako hviezda. Legíny, crop topy či športové podprsenky od značky Wiskii sú horúcou novinkou, ktorú musíš vyskúšať na vlastnej koži. 

Deň zaľúbených si však vieš užiť naplno aj bez partnera. Obdaruj sa láskou k pohybu, príď si zatancovať, zacvičiť si alebo si dopraj čas na relexáciu na masáži. Venuj si kus lásky pre seba. 

Nezabudni, že najlepšie darčeky sú tie, ktoré vytvárajú spomienky. Daruj valentínsky darček z Domu umenia, kde spojíš lásku s umením, pohybom a oddychom.

S láskou, tvoj tím Dom Umenia 💝

icon facebook icon instagram icon youtube