Zadajte minimálne 3 znaky

Vianočný darček plný pohybu a oddychu

Späť

Hľadáš dokonalý darček pre svojich priateľov, rodinu alebo kolegov? S darčekovými poukazmi od RDS ART Group môžeš potešiť kohokoľvek bez ohľadu na príležitosť.

RDS ART Group darčekové poukazy nie sú len spôsobom, ako potešiť svojich blízkych, ale aj príležitosťou podporiť ich v zdravom životnom štýle plnom pohybu, ale aj dôležitého oddychu. 

V našej ponuke nájdeš rôzne druhy darčekových poukazov, z ktorých si môžeš vybrať podľa vlastnej preferencie. Nech už ide o Vianoce, oslavu narodenín, výročie, svadbu alebo chceš len tak niekoho prekvapiť. Darčekové poukazy s RDS ART Group sú vždy skvelou voľbou. 

Jedným z našich obľúbených darčekových poukazov je poukaz v hodnote 50€, ktorý môžeš použiť na akýkoľvek produkt alebo službu z našej rozmanitej ponuky.* To znamená, že obdarovaný si môže vybrať presne to, čo mu najviac vyhovuje. Naša ponuka zahŕňa tanečné hodiny, cvičenie, yogu, box, individuálne hodiny spevu a herectva či masáže. Poukážku v hodnote 50€ vieš využiť aj v Dance Shope na recepcii a tiež pri kúpe nášho merchu, ktorý nájdeš na e-shope

Ak chceš obdarovať niekoho, kto túži po oddychu a relaxácii, nezabudni na náš darčekový poukaz na klasickú masáž či maderoterapiu v trvaní 60 minút. Masáž je skvelý spôsob, ako uvoľniť napätie či stres. Viac o benefitoch našich masáži sa dočítaš TU. Darčekový poukaz v hodnote 50€ a poukazy na masáže platia rok odo dňa zakúpenia.

Čas Vianoc sa nám nezadržateľne blíži. V ponuke preto nájdeš tiež vianočný darčekový poukaz na 5 vstupov do Domu umenia. Obdarovaný si môže vybrať ktorúkoľvek otvorenú hodinu v trvaní 60 minút z nášho rozvrhu. Platnosť vstupov platí od 08.01.2024 do konca februára 2024. 

Kúpa darčekových poukazov je rýchla a jednoduchá. Stačí navštíviť náš e-shop a vybrať si podľa seba. Na mail ti príde poukaz, ktorý vieš už len jednoducho vytlačiť a podarovať. Poukazy si vieš zakúpiť tiež osobne na recepcii v Dome umenia. Pre aktiváciu poukazu je potrebné prísť osobne na recepciu RDS ART Group, kde sa obdarovaný môže priamo objednať na masáž či zarezervovať si hodinu podľa vlastného výberu. 

* Poukaz nie je možné uplatniť na členské v skupinách The Wave, Souljam, krOWN, Muzikálová akadémia a tiež na tanečné detské kurzy a kurzy pre dospelých. 

Vyber si miesto pre seba či svoj event 

Prenájom priestorov
icon facebook icon instagram icon youtube