Zadajte minimálne 3 znaky

Vyskúšajte novinky pre deti aj dospelých

Späť

V Dome umenia sa ti snažíme neustále prinášať novinky, ktoré si nemožno nezamilovať. Na svoje si prídu malí aj veľkí. Milovníci pohybu, ale aj umenia. Tento mesiac sme odštartovali super hodiny aj pre našich najmenších.

BOX DETI 6-12 rokov | STREDA, 15:00

Box patrí v Dome umenia medzi obľúbené hodiny, a tak sme sa rozhodli tieto hodiny rozšíriť aj medzi deti. Hodina je vhodná pre všetky deti, ktoré sa rozhodnú začať s boxom vo veku 6-12 rokov. Na tréningoch si budú prechádzať základy boxu a taktiež zamakajú na svojej kondícii a sile. Na tréningoch sa im bude venovať Samuel Škoda, reprezentant Slovenskej republiky a aktívny zápasník MMA.

BREAKIN DETI 7-12 rokov | STREDA, 16:00 

Na tréningoch s Jakubom nájdu deti spojenie breakinu, pri ktorom sa budú venovať základným krokom a pohybom, rovnako ako aj ťažším akrobatickejším prvkom. Spoločne s lektorom sa pozrú na princípy freestylu aj choreografií v breakine. Druhá časť tréningu sa bude venovať správnemu telesnému vývoju tela, ktorý budú podporovať rôznymi cvikmi a hrami na stabilitu, silu, mobilitu, koordináciu a kondíciu.

Pohybovňa 6-12 rokov | STREDA, 17:05 

Hodina plná pohybu pre našich najmenších vo veku od 6-12 rokov bude rozhodne plná zážitkov. Deti budú počas pohybových aktivít objavovať svoje limity v rámci fyzickej sily a kondície. Osvoja si základy správnych pohybových návykov. Naučia sa správne základy pri cvičení, ktoré postupne budú rozvíjať pravidelnými tréningami so Simonom.

Nezabúdame ani na dospelých a pripravili sme si novinku pre všetkých milovníkov latina hodinu BALLROOM ELITE s Jorisom, tanečníkom známeho z Let’s Dance.

BALLROOM ELITE s Jorisom | NEDEĽA, 16:30 

Ballroom Elite je otvorená tanečná hodina pre dospelých, ktorá ti odkryje čaro spoločenských latinskoamerických tancov (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive). Či už si začiatočník alebo pokročilý tanečník, ktorý chce získať alebo zlepšiť svoje vedomosti a zručnosti, táto hodina ti poskytne na to všetky nástroje. Joris ťa prevedie každým krokom od základnej práce nôh až po pokročilejšie techniky.

Po špičkách ŠPECIÁL | S Dianou Kosovou a Bibianou Ondrejkovou 

Myslíme aj na spríjemnenie tvojej cesty do Domu umenia, ktorú môžeš využiť na počúvanie našich podcastoch. Ako novinku ti prinášame PO ŠPIČKÁCH, ŠPECIÁL s Dianou Kosovou a Bibianou Ondrejkovou. Na pravidelnej báze budú Dia a Biba preberať rôznorodé témy, týkajúce sa detskej psychológie, výkonnosti, ale aj správnej komunikácie, nielen medzi dieťaťom a rodičom, ale aj trénerom. 

Prvý diel špeciálu si môžeš vypočuť na Spotify či Apple Podcast.

Tešíme sa na vás v Dome umenia. Na mieste, kde to žije pohybom a umením. 

icon facebook icon instagram icon youtube