Zadajte minimálne 3 znaky

Udalosti, ktoré rozhodne musíš zažiť!

Späť

Už tento víkend sa môžeš tešiť na tanečníkov z Let’s Dance. Tanečný parket ovládne Joris s partnerkou Eliškou, ktorí ťa pozývajú na latino workshop Feel the movement plný latinsko-amerických tancov. Ak si úplný začiatočník, vôbec nevadí. Na workshope sa dozvieš všetko potrebné na to, aby si úspešne odštartoval svoje novoročné predsavzatie - stať sa hviezdou tanečného parketu. Feel the movement je určený pre jednotlivcov, prísť v páre nie je podmienkou. Rezervácie a info TU.

Contemporary z horúceho Španielska. Už v nedeľu 25. februára k nám zavíta tanečník, choreograf a lektor z Madridu Mario Glez, ktorý sa s nami podelí o jeho zahraničné skúsenosti a predvedie ti dych vyrážajúcu contemporary variačku, ktorú sa spolu s Mariom naučíš. Tentokrát sa môžeš tešiť na contemporary, ktoré bude veselé a rytmické, a to aj vďaka funky rytmom. Workshop Contemporary Fusion si môžeš zakúpiť priamo TU

 

Príď si poriadne zamakať v sobotu 9. marca a naštartuj sa na maximum na Full Body Workoute s Luckou Mokráňovou. Obtiažnosť tréningu bude určená aj pre začiatočníkov, ktorí chcú začať cvičiť, ale aj pokročilých, ktorí cvičia pravidelne. S Luciou sa zameriaš na problematické partie a to hlavne brucho, stehná a zadok.

Tento workshop je jednoducho určený pre všetkých, ktorí chcú zatočiť s kilogramami. Posledné voľné miesta priamo TU.

Špička Kórejskej scény choreografov, ktorí tvoria pre momentálnych najznámejších idolov a K-Pop skupiny. 

10. Marca sa v priestoroch našej tanečnej školy uskutočnia dva workshopy od kórejských lektorov: Tarzan a Beom zo skupiny AittyToo a tanečnej školy 1Million Dance School. Nepremeškaj svoju príležitosť a zaži s nimi workshopy na vlastnej koži. Možno ťa to prekvapí, no tešiť sa môžeš na tanečný štýl hip-hop a choreography. Lístky kúpiš priamo TU.

14. ročník speváckej súťaže Muzikálová hviezda spúšťa registráciu pre začiatočníkov aj profesionálov bez rozdielu veku. V priestoroch Domu umenia na Laurinskej 14, budeš mať 27. a 28. apríla 2024 možnosť ukázať svoj talent odbornej porote s medzinárodným zastúpením. Nemusíš sa báť, že by si ako neprofesionál vo veľkej konkurencii pokročilých spevákov nemal šancu. Súťažiaci sú vopred rozdelení do kategórií podľa veku a skúseností. Môžeš sa prihlásiť s predchádzajúcou skúsenosťou, ale aj bez nej. Prihlášky a info TU.

icon facebook icon instagram icon youtube