Geben Sie mindestens 3 Zeichen ein

Odštartuj s nami jeseň naplno - žijeme pohybom

Zurück

Aj tento rok sme si pre teba pripravili jedinečné kurzy v Dome umenia na Laurinskej 14. Okrem pravidelných otvorených hodín tak môžeš zažiť tanečný, či iný pohybový kurz na vlastnej koži. 

Okrem už obľúbených stálych kurzov, ako je HUSTLE, Ľudové tanca či Balet sme si pre teba pripravili aj horúce novinky. 

DNS KURZ S FYZIOTERAPEUTKOU 

Kurz DNS s fyzioterapeutkou Ivanou je vhodný pre každého, kto chce lepšie porozumieť svojmu telu a naplno využiť jeho potenciál. Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia (DNS) je systém cvičenia založený na princípoch vývojovej kineziológie (vývojové polohy, ktoré vykonávajú deti v prvom roku a pol života). V praxi ide o prirodzené pohyby a polohy, ktoré sme využívali ako malé deti a ich skvelý potenciál sme postupne stratili a nahradili chybnými pohybovými stereotypmi. Cieľom cvičenia je tieto polohy a pohyby opäť začať používať. Vďaka tomu budeš efektívne zapájať svaly a optimálne zaťažíš kĺby tak, aby si pohybom neubližovali.

Zameriame sa na:

  • správne dýchanie 
  • aktiváciu svalov celého tela
  • centráciu kĺbov
  • odstránenie chybných pohybových stereotypov

Pre kúpu klikaj TU.

LATIN ELITE s Jorisom známym aj z tanečnej šou Let’s Dance 

Latin Elite je tanečný kurz pre dospelých v trvaní 3 mesiacov, ktorý je postavený na 3 úrovniach a poskytne ti všetky nástroje, aby si sa stal/a tanečníkom, akým si vždy sníval/a  byť. Vôbec prvý tanečný kurz, ktorý je prispôsobený ženám, ktoré sa chcú naučiť základy latinských tancov v zábavnom a podpornom prostredí. Kurz pozostáva z 11 skupinových lekcií s maximálnou kapacitou 12 študentov, aby každý zažil individuálny prístup, ktorý potrebuje na dosiahnutie svojich vlastných a jedinečných tanečných cieľov.

Joris ťa prevedie každým krokom od základnej práce nôh až po pokročilejšie techniky a kombinácie v 3 úrovniach – bronzová, strieborná a zlatá. Tento kurz je navrhnutý tak, aby poskytoval intenzívny profesionálny tréning v štýloch spoločenských latinskoamerických tancov (samba, cha-cha, rumba, paso doble, give). 

Na tento kurz nie je možné prihlásiť sa počas trvania, ale je potrebná registrácia na celé obdobie, aby sme tak umožnili maximálnu kvalitu a intenzitu výučby. Súčasťou programu sú aj spoločenské akcie a predstavenia, ktoré ti umožnia predviesť svoje schopnosti a spojiť sa s ostatnými tanečníkmi v komunite.

Pre kúpu klikaj TU.

ŠKOLA DABINGU PRE DOSPELÝCH

Okrem pohybu sa u nás zamiluješ aj do dabingového umenia. Nauč sa základy dabingovej práce pod profesionálnym vedením dabingového režiséra a herca Ivana Lacu. Prihlás sa na Školu dabingu, ktorá prebieha priamo v našom nahrávacom štúdiu Vox populi v Dome umenia na Laurinskej 14. Kurz je určený pre všetkých od 18 rokov. 

Zaži množstvo zábavy a nauč sa spolu s nami rôzne artikulačné a rezonančné cvičenia, vďaka ktorým si dokonale rozcvičíš ústa, ktoré sú základným nástrojom pre každého dabléra. Naším cieľom je deti v kurze naučiť ako sa správne rozcvičiť, ako pracovať s intonáciou, dychom a samotným textom, ktorý je v štúdiu potrebný nahrať.

Pre kúpu klikaj TU.

Ponuku všetkých kurzov pre deti aj dospelých nájdeš v našom Cenníku

 

icon facebook icon instagram icon youtube